Nocování na festivalu

23.4.2018

Vůně jehličí, šumění lesa, zpěv ptáků, zlatavé sluneční paprsky prosvítající skrz stromy… Nebyla by krása se do takové pohádky probudit? Ve stanových městečkách na Rockovém Slunovratu 2018 je romantika zaručena. Stačí si jen vybrat ze tří možností nocování. Přespání v autě u areálu a parkování u stanů není vzhledem k umístění festivalu uprostřed lesa možné. V celém areálu a tedy i ve stanových městečkách platí přísný zákaz rozdělávání ohňů. Není možné používat plynové ani jiné přenosné vařiče. Na festivalu bude pestrá nabídka jídel z různorodých stánků, které budou nabízet i snídaně. Kapacita sektoru 2 a 3 je omezená, doporučujeme rezervovat místo s dostatečným předstihem.

STANOVÁNÍ ZDARMA
Nejspořivější festivaloví nadšenci jistě ocení možnost stanování zdarma mezi stromy v okolí areálu. V mapce je bezplatné stanové městečko vyznačené jako SEKTOR 1. V jeho blízkosti budou po celou dobu festivalu toalety a koryta s pitnou vodou. Bezplatné stanové městečko není oplocené a jeho obyvatelé tak musí počítat s tím, že se do něj dostanou nejen návštěvníci festivalu, ale i případní kolemjdoucí. Bude částečně osvětlené a na dodržování pořádku bude dohlížet security služba.

PLACENÉ, HLÍDANÉ STANOVÁNÍ

Pro ty z vás, kteří chcete mít zajištěn maximální pocit bezpečí, ale stany si přivezete vlastní, bude k dispozici stanování v oploceném a střeženém městečku, ve kterém budou mobilní toalety i mycí koryta. Dovnitř se dostanou jen ti, kteří si zakoupili místo na stan a prokážou se příslušnou páskou. Místo stojí 300Kč a v jednom stanu smí přespat maximálně 3 lidé. Pokud se rozhodnete pro tuto možnost stanování, vyplňte formulář pro SEKTOR 2. Platí se na místě u vyznačené kasy.

VIP STANY
Náročnější návštěvníci, kterým se nechce stavět vlastní příbytek, můžou dvě noci strávit ve VIP stanech, které budou už připravené na místě, v blízkosti areálu. Budou oplocené a nepřetržitě střežené. K dispozici budou mobilní toalety a mycí koryta určené výhradně pro obyvatele VIP stanů. Pokud chcete VIP stan, vyplňte formulář pro SEKTOR 3. Ceny stanů jsou 500 Kč (pro 3 osoby), 600 Kč (pro 4 osoby) a 800Kč (pro 6 osob) za obě noci a platí se předem, pokyny obdržíte na základě registrace.

Podrobné informace a formuláře pro registrace najdete zde na webu v informacích pro návštěvníky.

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky stanování, můžete využít také některého z ubytovacích zařízení v Řevnicích. V docházkové vzdálenosti od areálu je jich několik.

Všichni návštěvníci budou moci využít placených kamenných sprch v blízkosti areálu. Podrobnosti se dozvíte v sekci Informace pro návštěvníky.

Zpět na novinky