Gaia Mesiah, Glad for Today a Auxili – to jsou první vlaštovky pro ročník 2019

25.11.2018

Lesní divadlo zahaluje první poprašek sněhu, my všichni už ale pomalu odkrýváme jiné živly, co ovládnou areál Rockového Slunovratu v roce 2019.

Jako první jsme vám představili crossoverovou partičku Gaia Mesiah, která začala brázdit kluby už před dvaceti léty a po několikaleté přestávce v rámci velkého comebacku vydává novou desku Excellent Mistake. Hity nejen z tohoto alba, ale i z těch předchozích (Ocean, Alpha Female), vám Marka, Morella, Mischa a Josh naservírují na pěkně hrubym podnose.

Druhými avizovanými jsou hradečtí Glad for Today, kteří v programu zastupují žánr melodic post-hardcore, o ostré kytarové riffy a zároveň chytlav refrény tedy nebude nouze. Můžete je znát třeba z tour s domácími hvězdami žánrové scény Skywalker, kteří u nás zazářili během posledního ročníku.

No a do třetice všeho dobrého jsme rádi, že vám můžeme představit španělské rodáky Auxili, kteří si českou premiéru odbudou právě na Slunovratu. Jejich mix temperamentního španělského ska a reggae vás roztančí, ani nebudete vědět jak.

Nezmeškejte tedy 1. vlnu dvoudenních vstupenek za 490 Kč, vstupné můžete koupit přímo zde na webu http://rockovyslunovrat.cz/shop/tickets

Zpět na novinky