FAQ

FESTIVAL

Co je Rockový slunovrat?

Rockový slunovrat je hudební festival, který se koná v Lesním divadle v Řevnicích. V roce 2023 se pořádá už po patnácté. Přehlídka multižánrových kapel zvučných jmen v krásném prostředí brdských lesů s výbornou dostupností autem, vlakem i pěšky.


VSTUPENKY

Kde si můžu koupit vstupenky?

Veškeré info o předprodeji najdete zde: http://rockovrat.cz/shop/tickets

Kolik stojí vstupenka?

Vstupné v předprodeji stojí 790,– Kč. Doporučujeme koupit včas, kapacita areálu je omezená. Pokud budou lístky k dispozici i na místě, cenu zveřejníme zde a na sociálních sítích.

Kdy končí předprodej?

Náš předprodej bude ukončen 28.5. 2023, po té bude vstupné lze koupit v síti goout.cz (s poplatky prodejci)


AREÁL

Sociální zařízení?

V areálu jsou kamenné toalety a také dostatečný počet mobilních toalet. Pitná voda je samozřejmostí. V roce 2018 bude festival vícedenní a k dispozici budou také sprchy.

Co budu jíst a pít?

Žízeň uhasíš studeným točeným pivem, popíjet můžeš i míchané drinky a různé destiláty. Hlad zaženeš v našich stáncích s občerstvením všeho druhu. Letos bude z čeho vybírat a věříme, že si pochutnáš.

Nejím maso, neumřu hlady?

Rozhodně ne! Letos chystáme spoustu dobrot pro všechny vegetariány i vegany.

Budu mít kde spát?

V okolí areálu vyroste mezi stromy stanové městečko, které bude osvětlené a bude nepřetržitě hlídané security službou. Všude platí přísný zákaz rozdělávání ohňů! Letos bude také možnost připlatit si za VIP stany v oploceném areálu, podrobnosti a ceny zveřejníme brzy.

Nebudu se nudit po skončení hlavního programu?

To určitě ne! Až dohraje poslední kapela, bude pro tebe připravená AFTERPARTY.

Můžu si s sebou vzít psa, fretku nebo žirafu?

Domácí mazlíčky nech tentokrát doma, do areálu totiž nesmí.


KAPELY

Kde najdu seznam kapel a line-up?

Seznam kapel najdete přímo zde na webových stránkách Interprety odhalujeme postupně, tak sleduj naše sociální sítě, ať ti neunikne žádná novinka