FAQ

FESTIVAL

Co je Rockový slunovrat?

Rockový slunovrat je hudební festival, který se koná v Lesním divadle v Řevnicích. V roce 2018 se pořádá už po dvanácté. Přehlídka multižánrových kapel zvučných jmen v krásném prostředí brdských lesů s výbornou dostupností autem, vlakem i pěšky.


VSTUPENKY

Kde si můžu koupit vstupenky?

Veškeré info o předprodeji najdete zde: http://rockovrat.cz/shop/tickets

Kolik stojí vstupenka?

Vstupné v předprodeji stojí 490,– Kč. Doporučujeme koupit včas, kapacita areálu je omezená. Pokud budou lístky k dispozici i na místě, cenu zveřejníme zde a na sociálních sítích.

Kdy končí předprodej?

Předprodej bude ukončen 31.5. 2018


AREÁL

Sociální zařízení?

V areálu jsou kamenné toalety a také dostatečný počet mobilních toalet. Pitná voda je samozřejmostí. V roce 2018 bude festival vícedenní a k dispozici budou také sprchy.

Co budu jíst a pít?

Žízeň uhasíš studeným točeným pivem, popíjet můžeš i míchané drinky a různé destiláty. Hlad zaženeš v našich stáncích s občerstvením všeho druhu. Letos bude z čeho vybírat a věříme, že si pochutnáš.

Nejím maso, neumřu hlady?

Rozhodně ne! Letos chystáme spoustu dobrot pro všechny vegetariány i vegany.

Budu mít kde spát?

V okolí areálu vyroste mezi stromy stanové městečko, které bude osvětlené a bude nepřetržitě hlídané security službou. Všude platí přísný zákaz rozdělávání ohňů! Letos bude také možnost připlatit si za VIP stany v oploceném areálu, podrobnosti a ceny zveřejníme brzy.

Nebudu se nudit po skončení hlavního programu?

To určitě ne! Až dohraje poslední kapela, bude pro tebe připravená AFTERPARTY.

Můžu si s sebou vzít psa, fretku nebo žirafu?

Domácí mazlíčky nech tentokrát doma, do areálu totiž nesmí.


KAPELY

Kde najdu seznam kapel a line-up?

Seznam kapel najdete přímo zde na webových stránkách Interprety odhalujeme postupně, tak sleduj naše sociální sítě, ať ti neunikne žádná novinka

Proč tam nehraje Tleskač?

Bohužel, tato legendární kapela již přestala existovat.