Informace > Pro návštěvníky

Kdy

Festival je jednodenní a koná se v sobotu 3.6.2017


Za kolik

Za pár šušní :)

Za vstupné v předprodeji zaplatíte 150 Kč, na místě pak 250 Kč

Držitelé průkazu ZTP můžou po jeho předložení zakoupit vstupenky na místě za zvýhodněnou cenu 100 Kč, k pokladnám budou mít upřednostněný vstup

Děti do 10 let vstupné neplatí


Platby v areálu

Kvůli zavedení EET jsme pro zjednodušení a urychlení plateb ve stáncích zavedli pro celý festival jednotnou měnu #sorryjako. Jídlo, pití i merch si můžete koupit za žetony v hodnotě 30 Kč a 10 Kč. Směnárna žetonů je vyznačená na mapce a je kousek od vchodu. Pokud se u ní vytvoří delší fronta, budou mezi vámi chodit naši zaměstnanci, kteří vám #sorryjako prodají. Žetony prodáváme v balíčcích za 250 Kč, 500 Kč a 1000 Kč a nejsou vratné.

#sorryjako

Lokalita

Město

Řevnice se nacházejí přibližně 30 km od Prahy a 20 km od Berouna. Jsou snadno dostupné z obou směrů vlakem, autem a dokonce i na kole po pohodlné cyklostezce.

Areál festivalu

Festival se koná v jedinečném prostředí rozšířeného areálu Lesního divadla v Řevnicích s kapacitou pro více než 4000 návštěvníků. V roce 2017 budou na festivalu poprvé 3 stage. Lesní divadlo bylo založeno v roce 1916 a je nejstarším funkčním amfiteátrem v Česku.

Mapa areálu 2017

Dopravní spojení

Vlak

Řevnice jsou na vlakové lince S7, tedy na trase Úvaly-Praha-Beroun nebo jen Praha hl.n.- Řevnice. Vlaky jezdí až čtyřikrát za hodinu a z Prahy jste u nás maximálně za 45min.

Cesta z nádraží:

Auto

Pokud budete cestovat na náš festival autem, prosíme vás, abyste váš vůz nechali v ulicích města. Pro návštěvníky festivalu není vyhrazené žádné parkoviště, protože v jeho okolí na něj není prostor.

Pěšky

No a proč ne? Lesní divadlo je přímo na turistické stezce. Můžete tak festival spojit s výletem po Brdech.


Hladký průběh

Snažně vás prosíme, abyste nám vyšli vstříc a přizpůsobili své chování lesnímu prostředí. Nenechávejte prosím ležet odpadky po lese, dávejte si pozor na nedopalky cigaret a nerozdělávejte oheň. Cílem je vytvořit pohodovou atmosféru a s tím nám pomůžete hlavně vy!


Informace pro kapely
Informace pro tisk
O festivalu