Informace > Pro návštěvníky

KDY

Festival je dvoudenní. Začíná v pátek 1.6. a končí v ranních hodinách v neděli 3.6.2018


CENY LÍSTKŮ

Lístek stojí v předprodeji 490,– Kč. Doporučujeme zakoupit včas, kapacita areálu bude omezená. Pokud budou vstupenky k dispozici i na místě, jejich cenu se dozvíte zde i na našich sociálních sítích. Zvýhodněné vstupné pro ZTP a děti do 150 cm: 250,– Kč na místě.


AREÁL

Otevírací doba areálu

Pátek: 12:00 – 04:00
Sobota: 10:00 – 04:00

Stanování

STANOVÁNÍ ZDARMA (SEKTOR 1)

● neoplocené, částečně osvětlené
● poblíž mycí koryta i mobilní toalety

PLACENÉ, HLÍDANÉ STANOVÁNÍ (SEKTOR 2)

● oplocené, hlídané, vstup pouze s příslušnou páskou
● v areálu mobilní toalety a mycí koryta
● cena 300Kč/stan, platí se na místa na základě registrace
● max. 3 lidé v jednom stanu
● nutná registrace předem, formulář zde
● maximální kapacita 70 stanů

VIP STANY (SEKTOR 3)

● stan předem připravený na místě, nutné přivézt vlastní karimatku a spacák
● oplocené, hlídané, osvětlené, vstup pouze s příslušnou páskou, omezená kapacita
● nutná registrace a platba předem, formulář zde formulář zde
● přednostní vstup do areálu

Stan pro 3 osoby / 500Kč
Stan pro 4 osoby / 600Kč
Stan pro 6 osob / 800Kč

Článek zveřejněný ohledně stanování:

Platby v areálu

Zavedení EET se dotkne i našeho festivalu. Abychom co nejvíce usnadnili práci stánkařům a zkrátili čekání ve frontách, bude se v celém areálu platit jednotnou měnou „sorryjako.“ Žetony budou k dispozici v hodnotě 35,– Kč, 10,– Kč a 5,– Kč. Budou se prodávat na čtyřech místech, která budou rozmístěná po celém areálu. Pokud vám na konci festivalu nějaké žetony zbydou, vrátíme vám za ně peníze.

LOKALITA

Město

Řevnice se nacházejí přibližně 30 km od Prahy a 20 km od Berouna. Jsou snadno dostupné z obou směrů vlakem, autem a dokonce i na kole po pohodlné cyklostezce.

Areál festivalu

Větší prostor, více chill zón, nová hlavní stage! Krásné prostředí lesa si letos užijete naplno díky mnoha kouzelným zákoutím, která pro vás chystáme! V areálu Lesního divadla v Řevnicích letos bude vedlejší stage a ta hlavní se přesune na přilehlou louku, kde bude na řádení v kotli mnohem víc prostoru.


DOPRAVNÍ SPOJENÍ

Vlak

Řevnice jsou na vlakové lince S7, tedy na trase Úvaly-Praha-Beroun nebo jen Praha hl.n.- Řevnice. Vlaky jezdí až čtyřikrát za hodinu a z Prahy jste u nás maximálně za 45min.

Cesta z nádraží:

Auto

Pokud budete cestovat na náš festival autem, prosíme vás, abyste váš vůz nechali v ulicích města. Pro návštěvníky festivalu není vyhrazené žádné parkoviště, protože v jeho okolí na něj není prostor.

Pěšky

No a proč ne? Lesní divadlo je přímo na turistické stezce. Můžete tak festival spojit s výletem po Brdech.


HLADKÝ PRŮBĚH

Snažně vás prosíme, abyste nám vyšli vstříc a přizpůsobili své chování lesnímu prostředí. Nenechávejte prosím ležet odpadky po lese, dávejte si pozor na nedopalky cigaret a nerozdělávejte oheň. Cílem je vytvořit pohodovou atmosféru a s tím nám pomůžete hlavně vy! Do areálu nevnášejte žádné jídlo ani pití, povoleny budou pouze vody do 0.5l.

ZVÍŘATA V AREÁLU

Své domácí mazlíčky nechte prosím doma. A to i kdyby byli na festivaly zvyklí. Určitě pro ně vymyslíte hned na další víkend nějaký pořádný pet-friendly výlet, třeba do krásných brdských lesů, které můžete i během Rockového Slunovratu prozkoumat.


Informace pro kapely
Informace pro tisk
O festivalu