Informace > Pro návštěvníky

Kdy

Festival je dvoudenní. Začíná v pátek 1.6. a končí v ranních hodinách v neděli 3.6.2018


Za kolik

Informace o ceně festivalu zveřejníme brzy. V minulých letech jsme se drželi motta „za málo peněz hodně muziky“ a jinak tomu nebude ani v roce 2018.


Platby v areálu

Co nevidět se dozvíte, jak platby v areálu ovlivní zavedení EET.


Lokalita

Město

Řevnice se nacházejí přibližně 30 km od Prahy a 20 km od Berouna. Jsou snadno dostupné z obou směrů vlakem, autem a dokonce i na kole po pohodlné cyklostezce.

Areál festivalu

Festival se koná v jedinečném prostředí rozšířeného areálu Lesního divadla v Řevnicích s kapacitou pro více než 4000 návštěvníků. V roce 2017 byly na festivalu poprvé 3 stage. Lesní divadlo bylo založeno v roce 1916 a je nejstarším funkčním amfiteátrem v Česku.

Mapa areálu 2017

Dopravní spojení

Vlak

Řevnice jsou na vlakové lince S7, tedy na trase Úvaly-Praha-Beroun nebo jen Praha hl.n.- Řevnice. Vlaky jezdí až čtyřikrát za hodinu a z Prahy jste u nás maximálně za 45min.

Cesta z nádraží:

Auto

Pokud budete cestovat na náš festival autem, prosíme vás, abyste váš vůz nechali v ulicích města. Pro návštěvníky festivalu není vyhrazené žádné parkoviště, protože v jeho okolí na něj není prostor.

Pěšky

No a proč ne? Lesní divadlo je přímo na turistické stezce. Můžete tak festival spojit s výletem po Brdech.


Hladký průběh

Snažně vás prosíme, abyste nám vyšli vstříc a přizpůsobili své chování lesnímu prostředí. Nenechávejte prosím ležet odpadky po lese, dávejte si pozor na nedopalky cigaret a nerozdělávejte oheň. Cílem je vytvořit pohodovou atmosféru a s tím nám pomůžete hlavně vy!


Informace pro kapely
Informace pro tisk
O festivalu