Informace > Pro návštěvníky

KDY

Festival je dvoudenní. Začíná v pátek 13. 8. a končí v ranních hodinách v neděli 14. 8.2021


CENY LÍSTKŮ

Ceny a všechny možnosti naleznete zde: http://bit.ly/rs20vstupenky

Děti do 5 let zdarma Děti do 150 cm za 250 Kč Osoby ZTP 250 Kč + doprovod 250 Kč


AREÁL

Mapu pro ročník 2021 dáváme dohromady

Otevírací doba areálu

Pátek: 13:00 – 03:00
Sobota: 10:30 – 03:00

Otevírací doba areálu je v tuto chvíli orientační

Platby v areálu**

Zavedení EET se dotklo i našeho festivalu. Abychom co nejvíce usnadnili práci stánkařům a zkrátili čekání ve frontách, bude se v celém areálu platit jednotnou měnou „sorryjako“.
Hodnoty žetonů a systém vrácení upřesníme.


STANOVÁNÍ

Brzy zveřejníme informace o tom jaké budou možnosti stanování pro rok 2021


HYGIENA

SPRCHY

Sprchy jsou umístěny asi 5 minut od areálu ve Sportcentru Řevnice. Viditelná navigace vás k místu spolehlivě dovede. Poplatek za jedno použití je 30,– Kč a hradí se při příchodu na recepci.

TOALETY

V areálu bude k dispozici dostatečný počet mobilních WC, které jsou pravidelně čištěny. Mobilní toalety budou rovnoměrně rozmístněny po areálu festivalu a ve stanovém městečku. Ve spodní části areálu se nacházejí i toalety keramické. Vzhledem k tomu, že čištění toalet probíhá postupně, pokud budou některé toalety znečištěny, zkuste toalety na jiném místě festivalu. Toaletní papír bude průběžně doplňován, pro každý případ ale doporučujeme i vlastní zásobu.

MYCÍ ŽLABY

Ve stanovém městečku a v areálu festivalu budou k dispozici mycí žlaby s pitnou nebo užitkovou vodou (vždy bude označeno, o jakou vodu se jedná). Mycí žlaby jsou zásobovány z mobilních nádrží. Čas od času se stane, že v případě prázdné cisterny bude potřeba ji opět naplnit. V tomto případě prosím použijte nádrž na jiném místě areálu.

ODPADKOVÉ KOŠE A KONTEJNERY

V areálu bude dostatečný počet odpadkových košů. Letos jsme byli již podruhé zařazeni do programu ČISTÝ FESTIVAL a v rámci tohoto projektu prosíme návštěvníky, aby ve vlastním zájmu dbali na čistotu, pomáhali třídit odpad a zmenšovat tak ekologickou stopu festivalu. Mimo areál budou k dispozici odpadkové pytle, které jsou vám k dispozici.


LOKALITA

Město

Řevnice se nacházejí přibližně 30 km od Prahy a 20 km od Berouna. Jsou snadno dostupné z obou směrů vlakem, autem a dokonce i na kole po pohodlné cyklostezce.

Areál festivalu

Větší prostor, více chill zón, nová hlavní stage! Krásné prostředí lesa si letos užijete naplno díky mnoha kouzelným zákoutím, která pro vás chystáme! V areálu Lesního divadla v Řevnicích letos bude vedlejší stage a ta hlavní se přesune na přilehlou louku, kde bude na řádení v kotli mnohem víc prostoru.


DOPRAVNÍ SPOJENÍ

Vlak

Řevnice jsou na vlakové lince S7, tedy na trase Úvaly-Praha-Beroun nebo jen Praha hl.n.- Řevnice. Vlaky jezdí až čtyřikrát za hodinu a z Prahy jste u nás maximálně za 45min.

Cesta z nádraží:

Auto

Je možné zaparkovat v centru města, nejlepší možnost je u nádraží, kde je největší parkoviště, případně pod obchodním domem COOP, kde je velké parkoviště. Dále už jen v ulicích města. V blízkém okolí areálu to bohužel možné není.

Pěšky

No a proč ne? Lesní divadlo je přímo na turistické stezce. Můžete tak festival spojit s výletem po Brdech.


MERCHANDISE STÁNEK

V merch stánku bude možnost zakoupit oblečení festivalové značky Rockový Slunovrat, ale také merch vaší oblíbené kapely. Také zde získáte veškeré aktuální informace o programu. Merch stánek bude též fungovat jako pobočka ztrát a nálezů a současně jako šatna/úschovna. Nakonec si zde budete moct pořídit levnou balenou pitnou vodu a další drobnosti.

ÚSCHOVNA

Úschovna bude umístěna v areálu a to rovněž v merch stánku a bude k dispozici v pátek od 15:00 do 01:00 a v sobotu od 13:00 do 01:00. V každém případě doporučujeme vyrazit na festival jen s tím nejnutnějším.

Služby a ceny úschovny:

  • úschovna pro drobné věci, jako třeba batohy: 60 Kč
  • dobíjení telefonu je možné s poplatkem 40 Kč, ale je nutné mít vlastní nabíječku

ZTRÁTY A NÁLEZY

Ztráty a nálezy bude shromažďovat opět merch stánek. Věci, které na festivalu zůstanou po skončení akce, stejně jako každý rok vypíšeme na webových stránkách festivalu a na oficiálním facebookovém profilu a jejich majitelé se o ně budou moci přihlásit.


POŘADATELSKÁ SLUŽBA

BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBA

Bezpečnost v areálu zajišťuje služba security, která se snaží zajišťovat hladký průběh celé akce a zamezit zbytečným komplikacím. Snažíme se dohlížet na to, aby byla bezpečnostní služba vstřícná, a o vstřícnost k ní prosíme i návštěvníky.

PRVNÍ POMOC

Na festivalu bude permanentně přítomná zdravotnická služba. V areálu bude též umístěn zdravotnický stan. V případě nouze můžete též kontaktovat členy pořadatelské služby. V případě úrazu mimo dosah festivalové zdravotnické služby volejte 155 či 112.

JÍDLO/PITÍ

V areálu se nachází dostatek stánků s občerstvením a jako každý rok bude i letos naší snahou, aby byl výběr rozmanitý a kvalitní. Do areálu není možné vnášet vlastní jídlo a pití (kromě pitné vody v 0,5 l PET lahvi).


HLADKÝ PRŮBĚH

Snažně vás prosíme, abyste nám vyšli vstříc a přizpůsobili své chování lesnímu prostředí. Nenechávejte prosím ležet odpadky po lese, dávejte si pozor na nedopalky cigaret a nerozdělávejte oheň. Cílem je vytvořit pohodovou atmosféru a s tím nám pomůžete hlavně vy! Do areálu nevnášejte žádné jídlo ani pití, povoleny budou pouze vody do 0.5l.


ZVÍŘATA V AREÁLU

Své domácí mazlíčky nechte prosím doma. A to i kdyby byli na festivaly zvyklí. Určitě pro ně vymyslíte hned na další víkend nějaký pořádný pet-friendly výlet, třeba do krásných brdských lesů, které můžete i během Rockového Slunovratu prozkoumat.


Informace pro kapely
Informace pro tisk
O festivalu