Informace > Pro návštěvníky

KDY

Festival je dvoudenní. Začíná v pátek 31.5. a končí v ranních hodinách v neděli 2.6.2019


CENY LÍSTKŮ

Nejvýhodnější vstupné je v první vlně a to za 490,– Kč bez poplatků goout.cz. Jednodenní za 390,– Kč bez poplatků goout.cz. Pokud se chystáte s partou přátel, můžete využít akce 5+1 zdarma.

https://goout.net/…t-2019/yeod/


AREÁL

Pro ty, co u nás nebyli a jsou zvědaví, zveřejňujeme mapu areálu 2018. Pro nadcházející ročník pro vás připravujeme spoustu novinek!

Otevírací doba areálu

Pátek: 12:00 – 04:00
Sobota: 10:00 – 04:00
Neděle: 10:00 – 12:00 (pro vracení žetonů, ztráty a nálezy atp.)

Stanování

Stanování bude opět k dispozici v několika sektorech, od neplaceného městečka až po VIP stany. Informace a ceny zveřejníme brzy.

Platby v areálu

Zavedení EET se dotklo i našeho festivalu. Abychom co nejvíce usnadnili práci stánkařům a zkrátili čekání ve frontách, bude se v celém areálu platit jednotnou měnou „sorryjako.“ Hodnoty žetonů a systém vracení upřesníme. Žetony budou vratné i v neděli dopoledne.


ÚSCHOVNA

Po celou dobu bude NON-STOP k dispozici několik možností úschovy cenností, batohů a ošacení. Úschovna bude umístěna u vchodu do areálu. Bude v provozu od pátku od 13:00 do neděle 09:00. Podrobnosti o cenách a možnostech úschovy zavazadel a osobních věcí zveřejníme zde. V úschovně bude opět možnost nabíjet mobilní telefony.


LOKALITA

Město

Řevnice se nacházejí přibližně 30 km od Prahy a 20 km od Berouna. Jsou snadno dostupné z obou směrů vlakem, autem a dokonce i na kole po pohodlné cyklostezce.

Areál festivalu

Větší prostor, více chill zón, nová hlavní stage! Krásné prostředí lesa si letos užijete naplno díky mnoha kouzelným zákoutím, která pro vás chystáme! V areálu Lesního divadla v Řevnicích letos bude vedlejší stage a ta hlavní se přesune na přilehlou louku, kde bude na řádení v kotli mnohem víc prostoru.


DOPRAVNÍ SPOJENÍ

Vlak

Řevnice jsou na vlakové lince S7, tedy na trase Úvaly-Praha-Beroun nebo jen Praha hl.n.- Řevnice. Vlaky jezdí až čtyřikrát za hodinu a z Prahy jste u nás maximálně za 45min.

Cesta z nádraží:

Auto

Je možné využít specialně vyhrazeného protostoru parkování pro návštěvníky viz mapa. Pokud jedete od Prahy, tak se dejte za letovským mostem ostře do leva, a po 100m opět doleva, kde vás cesta zavede pod most, most podjete a jste na místě.

Pěšky

No a proč ne? Lesní divadlo je přímo na turistické stezce. Můžete tak festival spojit s výletem po Brdech.


HLADKÝ PRŮBĚH

Snažně vás prosíme, abyste nám vyšli vstříc a přizpůsobili své chování lesnímu prostředí. Nenechávejte prosím ležet odpadky po lese, dávejte si pozor na nedopalky cigaret a nerozdělávejte oheň. Cílem je vytvořit pohodovou atmosféru a s tím nám pomůžete hlavně vy! Do areálu nevnášejte žádné jídlo ani pití, povoleny budou pouze vody do 0.5l.


ZVÍŘATA V AREÁLU

Své domácí mazlíčky nechte prosím doma. A to i kdyby byli na festivaly zvyklí. Určitě pro ně vymyslíte hned na další víkend nějaký pořádný pet-friendly výlet, třeba do krásných brdských lesů, které můžete i během Rockového Slunovratu prozkoumat.


Informace pro kapely
Informace pro tisk
O festivalu