Partneři

Generální partner

Březňák

Březňák

Generálním partnerem festivalu je pivo Březňák.

V pivovaru Velké Březno se pivo Březňák začalo vařit už v roce 1753, tedy před více jak 260 lety. Zkušení sládci zde pivo vaří tradičním technologickým postupem z těch nejlepších surovin.

Zlomovým okamžikem v historii značky Březňák se stal rok 1906. Tehdy byla u Obchodní a živnostenské komory v Liberci zaregistrována obchodní známka, na které se poprvé objevila tvář spokojeného znalce piva a přednosty stanice ve Velkém Březně Victora Cibicha. Ten je neodmyslitelným symbolem značky a její kvality dodnes.

Pivo z malebného pivovaru ve Velkém Březně je jako ze „staré školy“, poctivé, kvalitní a vařené s láskou k poctivému řemeslu. Značka Březňák se k léty prověřeným hodnotám hrdě hlásí a v roce 2016 představila úspěšnou kampaň, jejíž podstatou je právě zamyšlení se nad tradičními hodnotami, vztahy otců a synů a mezigenerační úc­tou.

V pivovaru Velké Březno se vyrábí pivo Březňák světlé výčepní, Březňák světlý ležák, Březňák 11 a Březňák 14.

V portfoliu nechybí ani Březňák tankový a netradiční sezónní speciály.

Nezaměnitelná chuť a kvalita velkobřezenského piva je pravidelně oceňována nejen spotřebiteli, ale i na pivních a degustačních soutěžích.

www.breznak,cz

Hlavní partneři festivalu

Kytary.cz

Kytary.cz

Stránka Kytary.cz poprvé naběhla v roce 2000 a historicky první zákazník tehdy provedl svůj nákup. Dnes mají Kytary.cz tři kamenné prodejny, rozsáhlé logistické centrum, odbavují objednávky od stovek zákazníků denně a jsou jednička na českém trhu.

Co hudebník, to jiný vkus a styl. Aby mohl tým kytary.cz dlouhodobě vycházet vstříc i těm nejnáročnějším hráčům, disponuje největšími skladovými zásobami v ČR. Jen díky tomu může garantovat maximální výběr hudebních nástrojů všem muzikantům napříč různými hudebními styly a žánry. V centrálním skladu a showroomu v pražských Modřanech i na prodejnách v Praze a v Brně jsou pro vás připraveny tisíce hudebních nástrojů, aparatur, příslušenství a veškeré ozvučovací a osvětlovací techniky v hodnotě desítek milionů korun. U nás si vybere úplně každý.

Děkujeme světu hudebních nástrojů kytary.cz, že i v roce 2017 podporuje festival Rockový Slunovrat.

www.kytary.cz

Johnny servis

Johnny servis

JOHNNY SERVIS patří v oblasti pronájmu mobilních toalet a mobilního oplocení mezi nejúspěšnější ve střední a východní Evropě. S pobočkami v Čechách, na Moravě, Slovensku a Maďarsku pokrývá trh s více než 20-ti milionovou populací. Půjčuje, ale i prodává mobilní toalety, sprchy a umyvadla, mobilní ploty, sanitární přívěsy, mobilní kanceláře a kancelářské i skladovací kontejnery. Nabízí také kompletní party servis a rovněž mobilní protipovodňové zábrany Tiger Dam. V oboru pronájmu mobilních zařízení může čerpat z více než čtyřicetiletých zkušeností v Kanadě. Společnost splní požadavky stavebních firem stejně jako pořadatelů kulturních a sportovních akcí, hudebních festivalů či golfových turnajů nebo soukromých party a rodinných oslav.

http://www.johnnyservis.cz/

K&V ELEKTRO a.s.

K&V ELEKTRO a.s.

Společnost byla založena v roce 1991 a postupem času si vybudovala významné postavení v oboru velkoobchodního prodeje elektroinstalačního materiálu. V současné době patří mezi pět nejvýznamnějších firem v tomto oboru a zaměstnává cca 250 zaměstnanců na 10 pobočkách v ČR. Sklady disponují více než 30 000 skladovými položkami od českých i světových výrobců. Díky rozsáhlé vlastní autodopravě je možné vybrané zboží dopravit kamkoliv na území ČR.

www.kvelektro.cz

Domo Hustoles s.r.o.

Domo Hustoles s.r.o.

DOMO HUSTOLES, s.r.o., je obchodní společnost se zaměřením na prodej širokého sortimentu dřevařských výrobků. V prostorách vlastního prodejního areálu v Rudné nabízí stavební řezivo, truhlářské řezivo, palubky, deskový materiál, plotové dílce, zahradní program a další rozmanité dřevařské výrobky. Tato nabídka je určena jak větším stavebním firmám, tak i drobným stavebníkům, truhlářům, tesařům, chatařům, chalupářům, kutilům a dalším zákazníkům.

http://www.domohustoles.cz/

HOBBY do zahrady s.r.o.

HOBBY do zahrady s.r.o.

V prodejně HOBBY do zahrady v Letech u Dobřichovic nakoupíte vše potřebné pro dům a zahradu. Kromě prodejny společnost provozuje autorizovaný servis a opravnu zahradní techniky a nářadí a je také autorizovaným prodejcem značky HECHT. Proškolený a přátelský personál podá veškeré potřebné informace při výběru zboží. Společnost si zakládá na příjemném prostředí a na profesionálním a individuálním přístupu k zákazníkům. Kromě kamenné prodejny a servisu provozuje HOBBY do zahrady s.r.o. také e-shop, který nabízí vysoce kvalitní výrobky za nejlepší možné ceny. Zakoupení stroje v e-shopu zahrnuje seřízení a zprovoznění stroje zdarma při vyzvednutí na prodejně v Letech.

www.hobbydozahrady.cz

HOBBY do zahrady s.r.o Karlická 456 252 29 Lety

TVM Tower

TVM Tower

Ubytování pro každého. Objekt TVM Tower v Modřanech nabízí celkem 10800 m2. 240 ubytovacích jednotek za dostupnou cenu, 500 kanceláří s okouzlujícím výhledem na Prahu, sociální byty, prostory vhodné pro zřízení služeb pro občany, možnost vytvoření funkčně oddělených celků pro úřady a firmy, bezbariérový přístup, prostory pro zajištění stravování zaměstnanců.

Generální medialní partneři

Rádio BEAT

Rádio BEAT

Generálním mediálním partnerem festivalu Rockový Slunovrat 2017 je Rádio Beat, česká rozhlasová stanice, která přináší to nejlepší z klasického rocku.

Rádio BEAT vysílá první big beat u nás od roku 2002. Naladíte ho po celé České republice, v okolí festivalu Rockový Slunovrat pak na frekvenci 95,3 FM pro Prahu a Střední Čechy nebo 107,7 FM pro Beroun.

Na festivalu letos vyroste Beat Stage, na které návštěvníci uslyší známé rockové, big beatové a punk-rockové kapely. Ve spolupráci s rádiem Beat také festival spustil novou soutěž Rockový Slunovrat léčí, v rámci které poměří své síly nadějní začínající interpreti.

www.radiobeat.cz/

Rádio Kiss

Rádio Kiss

Generálním mediálním partnerem festivalu Rockový Slunovrat 2017 je Rádio Kiss 98, které hraje to nejlepší z 90. a 80. let.

V okolí festivalu ho lze naladit na frekvenci 98,1 FM pro Prahu a na 106,3 FM pro Berounsko

Hlavní medialní partner

Náš Region

Náš Region

Nezávislý místní zpravodaj.

http://www.nasregion.cz/

Partneři festivalu

Město Řevnice

Město Řevnice

Na tomto festivalu má velkou zásluhu také samotné město Řevnice.

http://www.revnice.cz/

Jägermeister

Jägermeister

Nepřestávejte lovit zážitky, mejdany a ledově namraženého Jägermesitera. Rockový Slunovrat 2017 je i díky své jedinečné lokalitě uprostřed lesů ideálním lovištěm.

56 přírodních ingrediencí, 383 kontrol kvality. Chuť Jägermeistera není žádná náhoda, ale výsledek desítek let zkušeností a tajného receptu.

Společnost vyrábějící bylinný likér Jägermeister byla založena v roce 1878. Jägermeister byl na trh uveden v roce 1935. Nápoj má silnou výraznou vůni, výjimečně citlivě vyváženou hořkosladkou chuť.

Bylinný likér Jägermeister se vyrábí podle tajné původní receptury macerací 56 koření, bylin a dalších přírodních zdrojů (mj. kůry citrusů, anýzu, lékořice, šafránu, zázvoru a jalovcových bobulí) v neutrálním lihu po dobu šesti týdnů.

Doporučujeme konzumaci Jägermeister ledově namraženého. Teplota v okamžiku konzumace by měla být –18 °C.

Jägermeister zraje minimálně 1 rok v dubových sudech. Jeho výroba dodnes probíhá pouze ve Spolkové republice Německo. Výrobcem je společnost Mast-Jägermeister SE.

www.jagermeister.cz
www.facebook.com/…r.komando.cz

Hujeval

Hujeval

Půjčovna a pronájem elektrocentrál a dieselagregátů

Potřebujete si vypůjčit kvalitní elektrocentrálu, která by dokázala uspokojit vaše náročné požadavky z hlediska alternativní dodávky elektřiny? Půjčovna a pronájem elektrocentrál a dieselagregátů je výborným řešením zcela pro všechny firmy, organizace nebo jednotlivce, kteří potřebují dodat elektřinu tam, kde právě chybí.

http://www.hujeval.cz/

Aspius

Aspius

Firma Aspius spol. s r. o. byla založena na podzim roku 2002. Je vlastněna 100% českými subjekty. Hlavním zaměřením je velkoobchod mraženými a chlazenými potravinami, zejména pak jehněčím masem, zvěřinou, telecím a hovězím masem, mraženými rybami, měkkýši a korýši.

Více zde: http://www.aspius.cz/o-nas/

Metronomy CZ s.r.o.

Metronomy CZ s.r.o.

Metronomy CZ s.r.o. vyrostla ve společnost zabývající se výrobou, distribucí a správou nejen výpočetní a telekomunikační techniky, ale také kamerovými a zabezpečovacími systémy.

www.metronomy.cz

Studio Chevaliere

Studio Chevaliere

Nahrávací studio Zdeňka Rytíře v Řevnicích je jedním z prvních nezávislých zvukových studií v České republice. Hudební, postprodukční a masteringové studio Chevaliere pracuje od počátku devadesátých let min. století a nabízí tedy mnohaleté zkušenosti v oboru záznamu a editace hudby i mluveného slova.

http://www.chevaliere.eu/

MMC Praha s.r.o.

MMC Praha s.r.o.

MMC Praha s.r.o. je kulturní agentura, která zajišťuje kulturně-společenské události všeho druhu. Pořádá akce pro firmy, hudební a divadelní festivaly pro veřejnost, shání prostředky pro ochotníky nebo pro začínající hudební skupiny. Disponuje vlastním studiem, kde se navrhují materiály a natáčí videa pro potřeby agentury i jejích klientů. Organizuje také dobročinné akce, jako jsou dražby, koncerty a divadelní představení, ve prospěch nemocných méně známými (a proto méně medializovanými) nemocemi a postiženími. Podporuje amatérské divadlo v Řevnicích, a to po stránce produkční i po stránce materiální. Pro mladé hudební skupiny pořádá soutěže a pomáhá jim s tvorbou a produkcí CD a DVD po stránce výtvarné i výrobní.

www.mmcpraha.cz

FAKEER

FAKEER

Fakeer drinks. Řekni to lahví.

Fakeer je energetický nápoj vyrobený z čistě přírodních surovin bez přidaných chemických látek a konzervantů a také limonády s pomerančovou, citronovou a malinovou příchutí se stévií. V loňském roce Fakeer úspěšně představil vlastní verzi coly.

Festival Rockový Slunovrat v roce 2017 podporuje již poněkolikáté.

www.fakeer.cz
www.facebook.com/FAKEERENERGY

Salón Klementýna

Salón Klementýna

Salón Klementýna nabízí širokou škálu služeb v oboru kosmetiky, kadeřnictví a v péči o Vaše tělo. Pracovníci v jednotlivých oborech jsou patřičně vyškoleni a zajišťují profesionální přístup k zákazníkovi.

www.klementyna.cz

Cofee Cube

Cofee Cube

Ať už potřebujete doplnit energii před náročným pracovním dnem nebo se uvolnit nad šálkem vynikající kávy a hodit všechny starosti za hlavu, Coffee Cube je tu pro vás! Malý stánek s příjemným posezením a přátelskou obsluhou, která vám připraví lahodnou kávu a spoustu dalších nápojů, najdete hned za OD Kotva v Jakubské ulici. A když už tam budete, můžete si rovnou říct i o pár lístků na Rockový Slunovrat. Coffee Cube je i letos jedním z našich prodejních míst.

https://www.facebook.com/…ecubeprague/

Kino Řevnice

Kino Řevnice

Řevničáci i obyvatelé blízkých měst a vesnic se několikrát týdně sjíždějí do řevnického kina na ty nejnovější filmové trháky. V příjemném prostředí se sklenkou vína či piva v ruce si diváci můžou vychutnat snímky všech možných žánrů jen pár dní po jejich premiéře. Kino promítá také oblíbené filmy pro děti, a to v odpoledních hodinách.

http://www.kinorevnice.cz/

Šiba Plus s.r.o.

Šiba Plus s.r.o.

Pouzdra a obaly na hudební nástroje, cases, mobilní pódia a tribuny, zastřešení, příslušenství

http://www.siba.cz/

NS Řevnice

NS Řevnice

TKF

TKF

TKF je moderní česká společnost s 18letými zkušenostmi na trhu eventových produktů. Svým zákazníkům dodáváme špičková řešení, která jsou převážným dílem tvořena šikovností a zručností vlastních zaměstnanců ve výrobním středisku v Otrokovicích, ale i v rámci široké kooperační spolupráce s našimi partnery.

http://www.tkf.cz/

Tomáš Hejlek - Photography and Graphic Design

Tomáš Hejlek - Photography and Graphic Design

Fotograf a grafik který se stará o celkovou vizuální podobu festivalu.

www.tomashejlek.com

Music Cluster

Music Cluster

www.musiccluster.cz/

Medialní partneři

A11

A11

Vydavatelství A11 vydává nezávislé měsíčníky Vaše 4, Vaše 5, Vaše 6, Vaše 10. Dále zpravodaje Náš region – západ, Náš region – jih, Náš region – sever, Náš region Praha, časopisy Innovation, Profi HR, Profi poradenství a finance, Sorry a zdravotnické noviny.

NEWS4ALL

NEWS4ALL

Rockový hudební internetový magazín přinášející tiskové zprávy, recenze a rozhovory z festivalů

http://www.news4all.cz

Za Zábavou

Za Zábavou

Portál www.zazabavou.cz přináší již od roku 2010 přehledy těch nejzajímavějších festivalů, koncertů, motoristických i sportovních akcí či výstav a veletrhů. Naleznete zde také tipy na zábavní a kulturní akce, pivní a vinařské slavnosti a nechybí ani turistické tipy na výlet. Kvalitní selekcí obsahu se snaží nezahltit, u popisů akcí naleznete všechny potřebné informace, včetně mapových podkladů, videoukázek apod.

Více zde: www.zazabavou.cz

Naše noviny

Naše noviny

Naše noviny – nezávislý poberounský občasník.

www.nasenoviny.net

RUCH

RUCH

Zpravodaj města Řevnice RUCH je měsíčník vycházející od roku 1990. Jeho vydavatelem je Město Řevnice.

http://ruch.revnice.cz/

Hudební Knihovna

Hudební Knihovna

Hudebniknihovna.cz je rozsáhlá a přehledná databáze hudebních interpretů a jejich písniček rozdělená podle žánrů, zemí původu a LP desek, doplněná podrobným hodnotícím systémem komentářů.

http://www.hudebniknihovna.cz/

Railreklam

Railreklam

Společnost RAILREKLAM, spol. s r. o. působí v oblasti venkovní reklamy od r. 1991. Naše reklamní plochy pokrývají celou Českou republiku a jsou všude tam kde je železniční majetek.

http://www.railreklam.cz/

iRockshock

iRockshock

Internetový magazín zabývající se tuzemskou a zahraniční rockovou hudbou v nejširším možném výkladu tohoto stylového vymezení. RockShock je otevřen všem existujícím formám rocku, metalu, punku, hardcoru, rock'n'rollu, blues, country, reggae, písničkářům i dalším svébytným umělcům; s logickým přihlédnutím k tuzemské scéně a jejím reáliím.

http://www.irockshock.net

Čti doma

Čti doma

Zprávy se středu Čech

http://www.ctidoma.cz

Resetmag

Resetmag

Hudební magazín

http://resetmag.cz