United Flavour, Timudej a Monkey Business na RS 2020!

24.11.2019

Lesní divadlo v Řevnicích se uložilo k zimnímu spánku, aby mělo energii na tu obrovskou smršť rockové muziky, která se jeho areálem rozezní 5. a 6.6. 2020.

Jako první vlaštovku jsme do světa vypustili kapelu United Flavour, hrající moderní mix reggae, world music, latina a hiphopu servírovaný charismatickou španělskou frontmankou Carmen a pěti zkušenými muzikanty. United Flavour mají za sebou již deset úspěšných let existence a dokáží naživo vytvořit skvělou atmosféru, o které by mohly vyprávět desítky festivalů a klubů a nebo několikrát vyprodaný Pražský Lucerna Music Bar.

Druhou potvrzenou kapelou jsou Černošičtí rodáci Timudej, kterým to šlape už asi patnáct let a zrají nám jako víno. Za tu dobu sice vydali jen tři alba, každé z nich ale ukrývá skvosty v rytmech diska, world music, popíku a dalších hravých žánrů. Když k tomu přidáte skoro až dadaistické texty, máte z toho hity jako Banánová štáva nebo Surikata.

A protože milujeme Českou festivalovou klasiku, není tu nikdo jiný, než Monkey Business. Tahle Pražská pop-funková banda, která vznikla už v roce 1999, za dobu své existence vyprodukovala několik světoznámých pecek, které musel slyšet snad každý. Who killed my Libido, My Friends nebo Piece of My Life, to jsou songy, které si nemůžete nechat ujít!

Zpět na novinky